0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Omron E4 Tens Machine

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

65,00 €
Prodhuesi: Omron
Omron E4 Tens Machine
Lehtësues dhimbje për shpinë, shpatull, nyje dhe muskuj

Njësia e lehtësimit të dhimbjes E4 është më e gjithanshme e gamës së relaksuesve të dhimbjes së Omronit. Ajo vjen me një ekran për të ndjekur me lehtësi kohën e trajtimit.

Rreth teknologjisë TENS

TENS (teknologjia stimuluese elektrike transcutane e nervit) është një teknologji e provuar klinikisht për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve të butë dhe të moderuar të muskuloskeletit. Ajo është përdorur gjerësisht nga shumë profesionistë të kujdesit shëndetësor, siç janë fizioterapistët dhe specialistët e dhimbjes.

Përmban 12 programe automatike të trajtimit, duke përfshirë një program me lehtësim të shpejtë (1,200 Hz)

Shkalla e rregullimit të pulsit për pad (majtas / djathtas)

Dizajn i lehtë, ergonomik

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.