0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Termometër omron eco temp basic OMRON

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

5,00 €
Prodhuesi: Omron
Omron Eco Temp Basic Thermometer
Omron Eco Temp Basic është një model i thjeshtë dhe i dizajnuar mirë për përdorim në shumë mjedise. Ky termometër dixhital i vogël dhe kompakt ka një tip të rrumbullakosura për një rehati më të madhe deri samerret një lexim. Butoni i ndezjes e bën Ecot Temp të shpejtë dhe të thjeshtë për t'u përdorur. Vjen me një fotrollëmbrojtëse të dobishmepër ruajtje të lehtë.   Termometër digjital temperature për përdorim oral, axillary ose rektal Pika e rrumbullakët për rehati të shtuar gjatë marrjes së matjes Tregon leximet në Celsius ose Fahrenheit Ju mundëson të rishikoni leximin e mëparshëm të marrë Bateri e shkëmbyeshme

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.