0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

BY11 Thermometer monkey,frog,dog BEURER

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

6,00 €
Prodhuesi: Beurer
Beurer BY11 express thermometer

Beurer BY11 termometër expres, në 3 forma qesharake (majmunë, bretkocë dhe qen), veçanërisht të përshtatshme për foshnjat. Matja e shpejtë (rreth 10 sekonda) dhe ka një tip matës fleksibël. Termometri i temperaturës digjitale express nga beurer ka një hapësirë të kujtesës për të kontrolluar nëse ethet u ngritën ose ranë. Përveç kësaj, ajo është e qelqit dhe pa merkur dhe për këtë arsye të sigurt për t'u përdorur. Termometri i shprehur është një produkt mjekësor i papërshkueshëm nga uji dhe i dezinfektueshëm, me funksionin e fikjes automatike. Ka një ekran ekstra të madh me tregues të ° C dhe ° F, tingujt e sinjalit në fund të matjeve dhe pajisja me rastin e ruajtjes.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.