0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Termometer

Rezultati 1 - 4 nga 4

Termometër-Multifunction BEURER

30,00 €
Beurer termometër me rreze infra të kuqe, multifunksional me funksion 6në1

BY11 Thermometer monkey,frog,dog BEURER

6,00 €
Beurer BY11 express thermometer

Termometër omron eco temp basic OMRON

5,00 €
Omron Eco Temp Basic Thermometer

Termometër - flex temp smart bulk OMRON

9,00 €
Tipi fleksibël siguron rehati maksimale për të gjitha llojet e matjeve - të përshtatshme për përdorim oral, rektal dhe axillary (sqetull)
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.