0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

CompAIR PRO

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Nuk ka stok

65,00 €
Prodhuesi: Omron
CompAIR PRO - Inhalator me kompresor të fuqishëm, që ofron një dozim të saktë të medikamentit.

Inhalator me kompresor të fuqishëm, që ofron një dozim të saktë të medikamentit. Disa nga karakteristikat e produktit:

 • I shkurt në veprim
 • Dozim efikas i medikamentit në mushkëri
 • I shpejt dhe i përshtatshëm
 • Kompresor me jetë të gjatë
 • Inhalator i avancuar
 • Teknologjia e inhalatorit V.V.T
 • Mbrojtësin kundër ujit

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
 • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
 • Tel: +383 (0)38 247 717
 • Mob: +383 (0)44 184 254
 • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.