0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Accu-Chek Softclix lancing device

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

5,00 €
Prodhuesi: AccuChek
Accu-Chek® Softclix lancing device,
Pajisje Accu-Chek® Softclix

Pajisje Accu-Chek Softclix është projektuar për rehati. Është e lehtë për t'u përdorur dhe do të thotë monitorim më pak i dhimbshëm i glukozës në gjak.

 


 

Accu-Chek Softclix lancing device user's guide

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.