0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

MG 300 shiatsu massage seat cover BEURER

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

255,00 €
Prodhuesi: Beurer
MG 300 shiatsu massage seat cover BEURER
Relaksimi i plotë dhe pushimi

Një masazh i thellë në trup është tani i mundur në shtëpi. Funksioni automatik i skanimit të trupit ofron relaksim të përshtatur me masazh Shiatsu, swing dhe roll

 

Penetrimi i masës me trup të plotë në sistemin e masazhit me katër koka

Funksioni automatik i skanimit të trupit

Masazh Shiatsu, ritëm dhe rrokullisje

Masazh qetësues qafe

Extra-zonë të madhe masazhi

Me funksion opsional të dritës dhe nxehtësisë

Mbulesa e levizshme që lahet

Sistemi i masazhit 4-koka - individualisht i rregullueshëm

Lëvizja përgjatë shtyllës kurrizore

Mund të përzgjidhen 3 programe automatike masazhi

3 zona masazhi individualisht të zgjedhshme

Krerët me 4 gjerësi të rregullueshme

Sipërfaqja me lëkure (PU i lahet)

Forma e sediljes ergonomike me nje zone te jashtezakonshme

Mund të përdoret në të gjitha vendet me thellësi të mjaftueshme të ulëseve dhe pjesën e pasme të mbështetjes

 

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.