0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

2,50 €
Prodhuesi: Vivaco
Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

Formula efektive me një përmbajtje vaji Tee Tree zbut lëkurën e thyer dhe me ka efekte antibakteriale. Krema për këmbë mbron nga kërpudhat duke lënë lëkurën pa erë dhe pa acarim.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.