0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Active Cream Syn-Ake 2% 50 ml

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

8,00 €
Prodhuesi: Vivaco
Active Cream Syn-Ake 2% 50 ml
Krem fytyre me helm gjarpëri mbron nga plakja e parakohshme, formimi i rrudhave imitues dhe skuqja e lëkurës.

Krem fytyre mbron nga plakja e parakohshme, formimi i rrudhave imitues dhe skuqja e lëkurës. Ajo përmban substancë shumë efikase anti-moshë SYN-AKE, e cila u zhvillua nga sinteza e helmit të gjarpërit. Kompleks anti-moshë përfshin vajra bimore natyrale të pastra, kolagjenin dhe vitaminën E, të cilat rrisin zbutjen e lëkurës, mbrojnë atë nga radikalët e lirë dhe mbështesin procesin e rigjenerimit të lëkurës gjatë natës.


substanca efektive: 2% SYN-AKE


Vela e gjarprit natyrisht dobëson kontraktimet e padëshiruara dhe lehtëson tensionin muskulor, duke zbutur rrudhat imitues dhe zvogëlon linjat e thella. Ajo ka një efekt të fortë rigjenerues, korrigjon defekte të buta të lëkurës dhe zvogëlon formimin e thellë të rrudhave të shkaktuar nga plakja.

Aplikimi: Zbatojeni kremin në lëkurë të pastruar tërësisht në mbrëmje. Fërkoni butësisht në fytyrë, qafë dhe copëzim. Krem ka një fillim të shpejtë të veprimit dhe siguron përmirësim të dukshëm brenda 4 javëve.

Efektet: liron tensionin muskulor është efektiv kundër rrudhave, sidomos kundër vijave të thella, ka efekte të forta rigjeneruese dhe relaksuese


Përbërësit: Aqua, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Stearic Acid, Glycerin, Cetearyl Alkooli, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamid

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.