0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Bukuri / Kozmetikë

Rezultati 1 - 9 nga 9

BEYOND® II Whitening Accelerator

950,00 €
Zbardhim profesional i dhëmbëve në zyrë.

HK72 mobile heating belt BEURER

65,00 €
Beurer HK72 Mobile Chargable Heating Belt Pad for Abdominal & Back Pain Relief

MP28 Caullus remover BEURER

25,00 €
Beurer callus remover MP 28

FS50 Facial Sauna BEURER

50,00 €
Sauna e fytyrës Beurer FS 50 Kujdesi intensiv i lëkurës dhe nebulizimi për një shkëlqim të shëndetshëm

MP70 Paraffin bath BEURER

80,00 €
Beurer MP70 banjo parafine

MG 150 neck massager BEURER

75,00 €
Masazher i qafës Beurer MG 150

FM200 Achillomed tendon massager BEURER

180,00 €
Beurer achilles tendon massager FM 200 Achillomed® Ndihmoni për tendin tuaj të Akilit

MG 300 shiatsu massage seat cover BEURER

255,00 €
MG 300 shiatsu massage seat cover BEURER Relaksimi i plotë dhe pushimi

Vazelinë e bardhë 40ml

0,70 €
Vazelinë e bardhë 170ml 1.2 euro Vazelinë e bardhë 80ml 0.8 euro Vazelinë e bardhë 40ml 0.7 euro
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.