0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Listingu

Tensiometër - MIT Elite Plus

80,00 €
MIT Elite Plus – Tensiometer - Paisje plotësisht automatike për matjen e tensionit me siguri të lartë.

CompAIR PRO

65,00 €
CompAIR PRO - Inhalator me kompresor të fuqishëm, që ofron një dozim të saktë të medikamentit.

Littmann® Lightweight II S.E. Stethoscopes

105,00 €
Mund të përdoret në të dy anët për auskultim, ofron ndjeshmëri të lartë akustike me performance superiore.

BEYOND® II Whitening Accelerator

950,00 €
Zbardhim profesional i dhëmbëve në zyrë.

e-scope® Otoscopes

55,00 €
Dritë e ndritshme, teknologji jeshile!

Waterpik sensonic tooth brush

59,99 €
Waterpik sensonic brushë për dhëmbë

G-Premio BOND Refill EEP

80,00 €
G-Premio BOND është një agjent ngjitës me një shishe që është në përputhje me të gjitha mënyrat e gravimit.

Gradia Direct

28,00 €
Gradia Direct është një përbërje hibride universale e ndriçuar nga drita, e dizajnuar për mbushje estetike.

Gradia Direct Syringe Intro Kit

230,00 €
Materiali kompozit me një larmi të ngjyrave dhe efekteve. Efekti kameleon e bën të lehtë dhe të shpejtë për të punuar edhe duke përdorur një teknikë me ngjyra të vetme. Përputhje e përsosur, kohë e
Faqja 1 nga 57
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.