0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Higjiena Orale

Rezultati 1 - 9 nga 46

Waterpik® Complete Care

125,00 €
Brushim dhe patrim në një pajisje.

Waterpik® Cordless Plus

75,00 €
Waterpik® Cordless Plus Water Flosser është një zgjidhje e mrekullueshme kur ju doni komoditetin e pastrimit me uje . Rimbushes dhe portativ, është i përkryer për përdorim në banjo të vogla ose për

The Waterpik® Ultra Water Flosser

80,00 €
Waterpik® Ultra Water Flosser është mënyra më e lehtë dhe më efektive për të pastruar

Waterpik® Traveler™ Water Flosser

70,00 €
Waterpik® Traveler ™ Flosser Uji është mënyra më e lehtë dhe më efektive për t'u pastrim.

Waterpik® Classic Jet Tip

7,00 €
Për përdorim të përgjithshëm. Per modelet WP -360/365/440/450/455/460/480

Waterpik® Orthodontic Tip

7,00 €
Për modelet WP - 100/105/110/120/130/250/260/300/360/365/440/450/455/460/480/660/900

Water Flosser Tip Storage Case - with 6 Tips

14,00 €
Seti me i popullarizuar i Waterpik® me WaterFlosser Tips në një paketim të përshtatshëm, higjenik dhe të fortë.

Waterpik Triple Sonic Replacement Brush Heads

14,00 €
Modeli i butë, me nivel të lartë dhe të ulët, butësisht, por në mënyrë efektive heq pllakën nga zonat e vështira për t'u arritur
Faqja 1 nga 6
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.