0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Paisje dentare

Rezultati 1 - 3 nga 3

Comfort-in starter pack soft

350,00 €
Infuzion pa gjilpëra subcutaneus

LED.B Curing Light WOODPECKER

55,00 €
Woodpecker wireless led dental curing light LED-B Klasike dhe të qëndrueshme, Wireless

LED.D Curing Light WOODPECKER

55,00 €
LED.D Curing Light WOODPECKER Tre mënyrat e funksionimit janë opsionale dhe të pakufizuara. Wireless
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.