0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Filtrimi

Rezultati 1 - 24 nga 41

Kripë vaske me vaj argani

6,00 €
Kripë vaske me vaj argani

Pferde Balsam Kastan konsky hrejivy 500 ml

7,00 €
Xhel ftohës për masazh me balsam nga gështenja e kalit apo gështenja e egër (Asceolus hypocastanum)

Krem për duar me vaj argani 100ml

2,50 €
Krem për duar me vaj argani 100ml

Pferde Balsam kastan konsky balzam hrejivy 300 ml

5,00 €
PFERDE BALSAM - Balsam i djegës nga gështenjë kali
Size

Vaj argani organic 50ml

8,00 €
Vaj argani organic 50ml

Pferde Balsam kastan konsky balzam chladivy 300 ml

5,00 €
PFERDE BALSAM Vaj bimor ftohës me gështenjë kali

Krem për duar me kajsi 100ml

2,50 €
Krem për duar me kajsi 100ml

Balsam për buze 4.2 g

2,00 €
Balsam buzësh me vaj argan organik me shije çokollatë e bardhë

Pferde Balsam kastan konsky balzam Chladivy 500 ml

7,00 €
PFERDE BALSAM Vaj bimor ftohës me gështenjë kali

Krem për fytyrë me vaj kanabisi

5,00 €
Krem për fytyrë me vaj kanabisi

Balsam për buzë 25 g

2,00 €
Balsam për buzë 25 g

Pferde Balsam Kastan konsky balzam Extra Silny Forte 500ml

7,00 €
PFERDE BALSAM - Produkt bimor me gështenjë kali

Krem për fytyrë me lavande 50ml

6,00 €
Krem për fytyrë me lavande 50ml

Shower gel milk proteine 400 ml

4,00 €
Shower gel milk proteine 400 ml VIVAPHARM Xhel dushi nga qumështi i dhisë

Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

2,50 €
Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

Shampon për flokë me vaj kanabisi 250ml

6,00 €
Shampon për flokë me vaj kanabisi 250ml

Argan Body Butter 200 ml

6,00 €
Argan Body Butter 200 ml

Camphor Ointment 150ml

3,00 €
HERB EXTRACT - Camphor Ointment 150ml

Shampon kundër renies së flokëve 400ml

5,00 €
Shampon kundër renies së flokëve 400ml

Argan Bronz Oil SPF 25 200 ml

8,00 €
Argan Bronz Oil SPF 25 200 ml

Kremë me lavande 125ml

4,00 €
HERB EXTRACT - Kremë me lavande 125ml

Shampon për trup me lavandë 250ml

3,50 €
Shampon për trup me lavandë 250ml

Ice Gel Menthol and Tea Tree oil 250ml

4,00 €
Ice Gel Menthol and Tea Tree oil 250ml nga VIVAPHARM

Kripë për zbutjen e shputave 420 g

4,00 €
PEDICURE HE - Kripë për zbutjen e shputave nga bima Harpagophytum (Devil's claw) 420 g
Faqja 1 nga 2
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.