0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Filtrimi

Rezultati 1 - 2 nga 2

BEYOND® II Whitening Accelerator

950,00 €
Zbardhim profesional i dhëmbëve në zyrë.

Perio Aid Treatment mouthwash 150ml

4,00 €
Përmban 0.12 % chlorhexidine dhe 0.05 % Cetylpiridinium Chloride
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.