0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Filtrimi

Bukuri / Kozmetikë

Rezultati 1 - 24 nga 43

MG 150 neck massager BEURER

75,00 €
Masazher i qafës Beurer MG 150

Maskë për flokë me vaj argani 650ml

6,00 €
Maskë për flokë me vaj argani 650ml

Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

2,50 €
Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

FM200 Achillomed tendon massager BEURER

180,00 €
Beurer achilles tendon massager FM 200 Achillomed® Ndihmoni për tendin tuaj të Akilit

Kripë vaske me vaj argani

6,00 €
Kripë vaske me vaj argani

Camphor Ointment 150ml

3,00 €
HERB EXTRACT - Camphor Ointment 150ml

MG 300 shiatsu massage seat cover BEURER

255,00 €
MG 300 shiatsu massage seat cover BEURER Relaksimi i plotë dhe pushimi

Krem për duar me vaj argani 100ml

2,50 €
Krem për duar me vaj argani 100ml

Kremë me lavande 125ml

4,00 €
HERB EXTRACT - Kremë me lavande 125ml

Vazelinë e bardhë 40ml

0,70 €
Vazelinë e bardhë 170ml 1.2 euro Vazelinë e bardhë 80ml 0.8 euro Vazelinë e bardhë 40ml 0.7 euro
Size

Vaj argani organic 50ml

8,00 €
Vaj argani organic 50ml

Kripë për zbutjen e shputave 420 g

4,00 €
PEDICURE HE - Kripë për zbutjen e shputave nga bima Harpagophytum (Devil's claw) 420 g

Krem për duar me kajsi 100ml

2,50 €
Krem për duar me kajsi 100ml

Balsam për buze 4.2 g

2,00 €
Balsam buzësh me vaj argan organik me shije çokollatë e bardhë

Kripë për zbutjen e shputave 420 g

4,00 €
PEDICURE HE - Kripë nga pisha për zbutjen e shputave 420 g PEDICURE HE Foot salt Juniper and Pine

Krem për fytyrë me vaj kanabisi

5,00 €
Krem për fytyrë me vaj kanabisi

Balsam për buzë 25 g

2,00 €
Balsam për buzë 25 g

Kripë për zbutjen e shputave me lavandë 420 g

4,00 €
PEDICURE HE - Kripë për zbutjen e shputave me lavandë 420 g PEDICURE HE - Lavender foot salt

Krem për fytyrë me lavande 50ml

6,00 €
Krem për fytyrë me lavande 50ml

Shower gel milk proteine 400 ml

4,00 €
Shower gel milk proteine 400 ml VIVAPHARM Xhel dushi nga qumështi i dhisë

Shampon për flokë me vaj kanabisi 250ml

6,00 €
Shampon për flokë me vaj kanabisi 250ml

Argan Body Butter 200 ml

6,00 €
Argan Body Butter 200 ml

Shampon kundër renies së flokëve 400ml

5,00 €
Shampon kundër renies së flokëve 400ml

Argan Bronz Oil SPF 25 200 ml

8,00 €
Argan Bronz Oil SPF 25 200 ml
Faqja 1 nga 2
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.