0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Suplemente

Rezultati 1 - 9 nga 30

Aloe Vera Gel 75 ml

VIVAPHARM Xhel qetësues me Aloe Vera Përdoret pas djegieve, pas depilimit, në raste kur lëkura është e irrituar

Arthrostop Gel 100ml

8,00 €
Arthrostop Gel 100ml Perdoret per lehtesimin e dhembjeve te nyjeve

ArthroStop Rapid

15,00 €
ARTHROSTOP® RAPID - mbështet fleksibilitetin e përbashkët dhe ndihmon për të mbajtur shëndetin e përbashkët

Benosen

6,00 €
Perdoret per qetesimin e sistemit nervor dhe permireson kualitetin e gjumit

Calcium Magnesium Zinc

Calcium Magnesium Zinc - Për eshtra më të fortë Calcium-Magnesium-Zinc FORTE

Energy Spektrum

6,00 €
Permban te gjitha vitaminat dhe mineralet esenciale per zhvillimin normal fizik dhe mental

Eukalyptus 100 ml

3,00 €
Eukalyptus 100 ml (Përdoret te reumatizmi, dhembja e këmbëve, te nyjet)

Kastan 100 ml

3,00 €
HERB EXTRACT - Kastan 100 ml (Përdoret për lehtësimin e dhembjeve te reumatizmi ,artriti,dhembjet e muskujve dhe të nyjeve)

Martanci Gummi 60tbl Vitamina për fëmijë në formë të gomave

10,00 €
Martanci Gummi 60 tableta Vitamina për fëmijë në formë të gomave
Faqja 1 nga 4
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.