0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Suplemente

Rezultati 10 - 18 nga 30

Energy Spektrum

6,00 €
Permban te gjitha vitaminat dhe mineralet esenciale per zhvillimin normal fizik dhe mental

Urinal Sirup 150ml

10,00 €
Urinal Sirup 150ml

Urinal kapsula

8,00 €
Urinal - per parandalimin e infeksioneve urinare

ArthroStop Rapid

15,00 €
ARTHROSTOP® RAPID - mbështet fleksibilitetin e përbashkët dhe ndihmon për të mbajtur shëndetin e përbashkët

Arthrostop Gel 100ml

8,00 €
Arthrostop Gel 100ml Perdoret per lehtesimin e dhembjeve te nyjeve

Benosen

6,00 €
Perdoret per qetesimin e sistemit nervor dhe permireson kualitetin e gjumit

Varixinal Gel 75ml

8,00 €
Perdoret per rritjen e elasticitetit dhe fortesise se venave

StresVit

5,00 €
StresVit - Permban vitaminat B per permiresimin e funksionimit te sistemit nervor
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.