Urinal Sirup 150ml

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

10,00 €
Prodhuesi: Walmark
Urinal Sirup 150ml

Shurupi Urinal për shëndetin e traktit urinar.

Shurup i shijshëm i ekstraktit të pastër nga Kastraveci natyror

     një formë e shijshme e lëngshme
     i përshtatshëm për fëmijët nga 1 vit
     për kujdesin shëndetësor të traktit të rregullt urinar për njerëzit që nuk dëshirojnë të gëlltisin tableta
     mund të përzihet me ujë

Shurup i shijshëm dhe shumë i koncentruar është të paktën 37.500 mg kastravec të freskëta me një dozë maksimale ditore (15ml).

Syrup Urinal është i përshtatshëm për të rriturit, adoleshentët dhe fëmijët për një vit.

dozimi:

     5ml - për fëmijët nga 1 deri në 3 vjeç
     10ml - për fëmijët nga 3 deri në 12 vjeç
     15ml - për të rinjtë nga 12 vjeç dhe të rriturit

Ky produkt nuk është i përshtatshëm për DIABETES!

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.