0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

StresVit

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

5,00 €
Prodhuesi: Walmark
StresVit - Permban vitaminat B per permiresimin e funksionimit te sistemit nervor

Walmark Stresvit tbl.bls.30

StresVit ® përmban ushqyes të rëndësishëm për organizmin tuaj.
Ndihmon në ruajtjen e funksionimit të duhur të sistemit nervor, ndihmon në reduktimin e lodhjes dhe lodhjes dhe mbështet sistemin imunitar  Zinku ndihmon për të ruajtur kujtesën dhe përqendrimin e duhur.


Doza ditore përmban: / 1 tbl. % DDD *
Vitamina B1 10 mg 909
Vitamina B2 10 mg 714
Vitamina B3 100 mg 625
Vitamina B5 20 mg 333
Vitamina B6 5 mg 357
Vitamina B12 12 micrograms 480
Vitamina C 500 mg 625
Vitamina E 20.1 mg 168
D-biotin 45 micrograms 90
Acidi folik 400 micrograms 200
Bakri 3 mg 300
Zinku 23.9 mg 239
*% E kompensimit ditor të rekomanduar
Përbërja: Acid L-askorbik, nikotinamid, mbushës: fosfat hidrogjeni kalciumi; antioksidimi i celulozës mikrokristaline, dioksidit të silikonit, stearatit të magnezit, manitolit; Acetat DL-alfa-tokoferil, sulfat i zinkut, kalciumi D-pantotenat, agjent lustrues: acid stearik; stabilizues: carboxymethylcellulose, hydroxypropyl methylcellulose, gum guar; mononatrati tiamini, riboflavini, hidroklorid piridoksine, oksid bakri, humectant: polietilen glikol; acid folik, D-biotin, cianokobalamin.
Dozimi: maksimumi 1 tabletë në ditë.
Shënim: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Përgatitja nuk është menduar si zëvendësim për një dietë të ndryshme. Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç. Mbani jashtë mundësive të fëmijëve. Ruani në një vend të thatë dhe të errët në temperatura deri në 25 ºC.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.