0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Selezin ACE

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

5,00 €
Prodhuesi: Walmark
Selezin ACE. Përmban selenium, zink dhe vitaminat A,C,E për flokë, thonjë dhe lekurë të shëndetshme

SELEZIN ACE 30cps - WALAMARK

ACE Selezin është një kombinim i antioksidantëve: Selen, Zink, Vitamina C dhe E)

Selezin ACE është një produkt modern, një kombinim i mineraleve dhe vitaminave të përzgjedhura me kujdes: seleni, zinku dhe vitaminat A, C dhe E.

ACE Selezin Veprimi:

    Seleni, Zinku, Vitamina C dhe E kanë efekt antioksidues që mbrojnë qelizat ndaj stresit oksidativ
    Vitamina A dhe C së bashku me Zinkun dhe Selenin mbështesin sistemin imunitar
    Përmban selenomethioninë dhe zink nga burimi organik si glukonat e zinkut.
    Seleni, zinku, së bashku me vitaminat C dhe E kanë efekt antioksidues dhe mbrojnë trupin kundër veprimit të dëmshëm të radikalëve të lirë dhe gjithashtu mbështesin sistemin imunitar.
    Zinku dhe seleni mbështesin shëndetin e flokëve dhe thonjve, ndërsa vitamina A ndihmon në ruajtjen e shëndetit të lëkurës dhe ruajtjen e mprehjes pamore.
    Zinku kontribuon në shëndetin e kockave.

PËRBËRJA Selezin ACE:

Perberja / tablete:

    Selen 100.00 μg
    Zinku 15.00 mg
    Vitamina A 1000.00 μg
    Vitamina B6 2.20 mg
    Vitamina C 90,00 mg
    Vitamina E 15.00 mg

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.