0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Shampon për trup me lavandë 250ml

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

3,50 €
Prodhuesi: Vivaco
Shampon për trup me lavandë 250ml

Formula e butë e xhelit të dushit dhe shamponit në një me vaj esencial livando dhe Panthenol për larje të butë të trupit dhe flokëve.
Xhel lë lëkurën tuaj të butëdhe të pastër, erë të këndshme të gëlqeres dhe nenexhik në mënyrë të përsosur rifreskoni trupin dhe mendjen tuaj.
Parfumja e këndshme e livando liron trupin dhe shton freski gjatë gjithë ditës.

Shamponi është i përshtatshëm për kujdesin e përditshëm të lëkurës dhe flokët për burrat dhe gratë.

Aplikimi: Aplikoni në lëkurë ose në flokë të lagur. Bëni një shkumë të butë dhe lëre të funksionojë. Shpëlarje tërësisht.


Përbërësit: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium PEG-7, Cocamidopropyl Betaine, Polyquaternium-7, Panthenol, Cocamide Dietanolamide, klorur natriumi, Laureth-10, Parfum, Ekstrakt i bimëve, Propylenglikol, 2-bromo- , Acidum Ascorbicum

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.