0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Tensioni i muskujve në zonën e qafës lehtësohet nga masazha e qafës. Masazhues penetrues dhe i fuqishëm që siguron relaksim.

 

 • Masazh penetrues dhe i fuqishëm për relaksim
 • Zbuton muskujt tuaj në zonën e vështirë të arritshme të shpatullave dhe të qafës
 • 2 kokat e masazhit të përgjimit
 • 6 programe masazh
 • 3 nivele të intensitetit
 • Sipërfaqja me lëkure (PU i lahet)
 • Aplikim i thjeshtë duke përdorur elementin e kontrollit në produkt
 • Aplikimi pa duar është i mundur
 • Ndalimi automatik

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
 • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
 • Tel: +383 (0)38 247 717
 • Mob: +383 (0)44 184 254
 • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.