0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

LR200 Air purifier BEURER

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

150,00 €
Prodhuesi: Beurer
Pastruesi i ajrit Beurer LR 200
Për ajrin e shëndetshëm të ambientit në shtëpinë tuaj

Ajri i shëndetshëm i ambientit ndërsa fle - me pastruesin e ajrit me regjimin e natës, ju mund të siguroni mjedisin e duhur të brendshëm në shtëpinë tuaj. Nëse është në dhomën tuaj të gjumit, dhomën e ndenjes ose dhoma të tjera, sistemi i filtrit ju jep ajër të pastër dhe të shëndetshëm.

 

Pastrimi i ajrit duke përdorur një sistem filtrimi me tre shtresa (prefilter + filtër aktiv i karbonit + EPA) - pluhuri i brendshëm, qimet e kafshëve, , poleni, bakteret dhe viruset e ndryshme si dhe gazrat e dëmshëm filtrohen nga ajri

Shfaqja e filtrit: 99.5%

Pastrim ajror shtesë në sajë të funksionit jon është opcional

Me regjimin e natës - operacion i qetë me panel operativ të zbehur

Paneli i ndezur i kontrollit

3 nivele

Funksioni i kohëmatësit

Treguesi i ndryshimit të filtrit

Çelësi automatik i sigurisë

Përafërsisht. 60 vat

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.