0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Foley catheter 3-way, 100% silicone

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

3,00 €
Prodhuesi: Zarys
Foley catheter 3-way, 100% silicone

Karakteristikat:

 

fundi universal i kateterit përshtatet në lidhje standarde në qeset e urinës

kanali shtesë lejon administrimin e lëngjeve për shpërlarjen e fshikëzës së urinës

e bërë nga silikoni i butë dhe fleksibël, rezistent ndaj lakimit dhe kthesës

atraumatic, tip pak i rrumbullakuar për të lehtesuar futjen e kateterit

tip me dy vrima anësore me buzë të buta të rrumbullakosura

sipërfaqja silikoni lejon futjen atraumatike të kateterit

Kontrast me rreze X përgjatë tërë gjatësisë së kullimit

i lehtë për t'u mbushur dhe për të zbrazur

balonat rezistent ndaj shpimit,  me kapacitete të ndryshme

valvula plastike për të siguruar ngushtësinë e balonës

nje perdorim

latex-free

DEHP-free

OE steril

paketim i dyfishtë: petë të brendshëm, të jashtëm - letër-petë

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.