0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Nxitës portativ i freskisë për këmbët e lodhura - dushi i këmbëve me shtesa të pedikyrve dhe fusha me dritë infrakuqe siguron kujdes të relaksuar për këmbët tuaja.

 

 • Masazh në zonën e këmbës refleks.
 • Heqja e qarkullimit të nxehtë të zonës së këmbëve për të rritur mirëqenien tuaj.
 • Drita infra të kuqe - Për përdorim me ftohjet dhe tensionin e muskujve.
 • Me aplikim pedikyr-3 bashkangjitje pedikyr këmbyeshëm me goditje të përshtatshme.
 • 3 funksione: masazh dridhje, masazh flluskë, kalitje me ujë.
 • Fushë me qetësi infra të kuqe.
 • Shtesa të rimbushshme të rulit për masën e zonës së refleksit të këmbës.
 • Pjesa tjetër e këmbës me naps masazh.
 • Me dorezë praktike mbajtëse.

 

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
 • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
 • Tel: +383 (0)38 247 717
 • Mob: +383 (0)44 184 254
 • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.