0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

BEURER BY40 Pompë gjiri Basic

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

85,00 €
Prodhuesi: Beurer
Beurer BY 40 electric breast pump
Very convenient and individually adjustable

Pompë elektrike gjiri që simulon pijen natyrale dhe prandaj e bën përdorimin më të këndshëm. Ajo përmban një funksion kujtese për një mënyrë optimale të personalizuar.

 

Simulimi i pijes natyrale

Shumë i përshtatshëm me 10 nivele të stimulimit dhe 10 nivele të pompimit

Teknologji vakum

Funksioni i kujtesës për mënyrën optimale të personalizuar

Ekran i qartë dhe i ndriçuar

Montimi i pjesëve të lehtë para përdorimit

Me shfaqjen e kohës së përdorimit

Dizajn kompakt për trajtim të lehtë

Me një shishe dhe një lidhje me vidë

Jastëk silikoni (madhësi standarde) me sipërfaqe të rehatshme për përdorim të butë

Këmbë të gomës jo-rëshqitëse, rezistente ndaj konsumit 

Aksesorët mund të dezinfektohen

Pajisja mjekësore

Shkyçja automatike pas 30 minutash.

Treguesi i gjendjes së baterisë


Shkarko materialin
(pdf/13.08.2018/9 MB)

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.