0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Bistos BT-100 Pompe gjiri - Breast pump

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

85,00 €
Prodhuesi: Bistos
Bistos BT-100 Rechargable Double Electrical Breast Pump

Madhësia kompakte dhe peshë super e lehtë

Operacion ultra i qetë

Pompë e gjirit e mbushur me bateri të integruar

Funksioni i kontrollit të kohës dhe funksioni i sigurisë prej 30 minutash

Funksioni i kujtesës

Funksioni i masazhit

BPA pa material

Mbrojtës i rrjedhjes së sigurt dhe higjienik


 

Video

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.