0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Stetoskop Littmann Select 2293

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

70,00 €
Prodhuesi: Littmann
3M™ Littmann® Select Stethoscope

Diafragma: Dëgjon tingujt e frekuencave të larta ose të ulëta .

Prerja e butë me mbyllje të butë sigurojnë një vulë të shkëlqyer akustike dhe një përshtatje të rehatshme.

Kufje është rregulluar lehtësisht për përshtatje individuale dhe rehati. 

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.