0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Pulse oximeter MD300C15D

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

40,00 €
Prodhuesi: ChoiceMMed
ChoiceMMed Fingertip Pulse Oximeter MD300C15D

Karakteristikat e produktit:

 

Dizajn i vogël dhe i lehtë

Me ekran LCD SpO2, PR, dhe Pulse bar dhe bateri AAA

Konsumi i ulët i energjisë

Tregues me bateri të ulët

Fikje automatike

Lehtë për t'u përdorur

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.