0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Inhalator COMP AIR basic NE-C803-E OMRON

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

28,00 €
Prodhuesi: Omron
Ky inhalator Omron siguron një vlerë të shkëlqyer për para për konsumatorët që kërkojnë një inhalator bazë kompresor.

OMRON CompAIR ™ BasicNE-C803 është inhalatori Omron më i lehtë dhe më i qetë  për trajtimin e sëmundjeve të rrugëve të poshtme të frymëmarrjes si astma e lehtë.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.