0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Tensiometer

Rezultati 1 - 9 nga 33

Manzhetë 32845 Gima

5,00 €
Manzhetë Gima 32845

Manzhetë HEM-FL31-E

16,00 €
Omron Intelli Wrap Manzhetë për Intelli M6 / M3

Manzhetë HEM-RML31

18,00 €
Manzhetë Omron HEM-RML31 - 22 - 42 cm

Manzhetë HEM-RML31-E

16,00 €
Manzhete HEM-RML31-E - Omron

Manzhetë Large cuff CL2

25,00 €
Manzhetë e madhe (32-42 cm) për monitorët e presionit të gjakut të krahut të sipërm Omron.

Manzhetë Medium cuff CM2 - Omron

15,00 €
Omron Manzheta është një pajisje që përdoret me monitorët e tensionit të gjakut Omron.

Printer IT-Line per I-Q132 dhe I-Q142

65,00 €
Printer IT-line për modelet i-Q 142, i-Q 132

R1 shock-proof® Sphygmomanometer

70,00 €
Pajisjes për matjen e tensionit të gjakut. Karakteristikat e produktit:

Tensiometër - MIT Elite Plus

80,00 €
MIT Elite Plus – Tensiometer - Paisje plotësisht automatike për matjen e tensionit me siguri të lartë.
Faqja 1 nga 4
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.