0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Tensiometër M1 Compact - Omron

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

25,00 €
Prodhuesi: Omron
Matës i presionit të gjakut Omron M1 compact

Karakterisikat

Monitorues i presionit të gjakut
Vleresuar klinikisht tek Protokolli Ndërkombëtar i miratuar nga BHS
Teknologjia Intellisense për lexime automatike
Kapaciteti i memorjes për 28 lexime.
Pajisur me krahore standarde dhe printer IT portativ

 

Manuali i përdorimit

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.