0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Tensiometër M1 Compact

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

25,00 €
Prodhuesi: Omron
M1 Compact - Tensiometër gjysëm automatic kompakt, i letë në perdorim

HEM-4022-E – Tensiometer gjysëm automatic kompakt, i letë në perdorim. Edhe me të letë përdorimin e këti tensiometri e bënë: dedektusi i çrregullimeve të ritmit të zëmrës, indikatori  i hipertensionit. E testuar dhe analizuar nga shumë organizata të mëdha shëndetësore.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.