0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Bukuri / Kozmetikë

Rezultati 1 - 9 nga 57

Active Cream Syn-Ake 2% 50 ml

8,00 €
Active Cream Syn-Ake 2% 50 ml Krem fytyre me helm gjarpëri mbron nga plakja e parakohshme, formimi i rrudhave imitues dhe skuqja e lëkurës.

Aloe Vera Gel 75 ml

VIVAPHARM Xhel qetësues me Aloe Vera Përdoret pas djegieve, pas depilimit, në raste kur lëkura është e irrituar

Argan Body Butter 200 ml

6,00 €
Argan Body Butter 200 ml

Argan Bronz Oil SPF 25 200 ml

8,00 €
Argan Bronz Oil SPF 25 200 ml

Argan Bronz Oil SPF 6 200 ml

7,00 €
Vaj Argan, për shkak të përbërjes së saj, quhet eliksiri i bukurisë dhe i të rinjve.

Balsam për buzë 25 g

2,00 €
Balsam për buzë 25 g

Balsam për buze 4.2 g

2,00 €
Balsam buzësh me vaj argan organik me shije çokollatë e bardhë

Balsam për buzë Tea tree oil 25 g

2,00 €
HERB EXTRACT - Balsam për buzë Tea tree oil 25 g Balsam anti inflamacion për buzë me Tea Tree Oil

BEYOND® II Whitening Accelerator

950,00 €
Zbardhim profesional i dhëmbëve në zyrë.
Faqja 1 nga 7
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.