0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Bukuri / Kozmetikë

Rezultati 1 - 9 nga 57

Faculeta për pastrimin e fytyrës 10 copë

0,80 €
Faculeta për pastrimin e fytyrës 10 copë

Pasta Hoffman Baby 70g

1,20 €
PASTA HOFFMANN baby Mbron dhe riparon lëkuren e zonave më delikate.

Vazelinë e bardhë 40ml

0,70 €
Vazelinë e bardhë 170ml 1.2 euro Vazelinë e bardhë 80ml 0.8 euro Vazelinë e bardhë 40ml 0.7 euro

HK72 mobile heating belt BEURER

65,00 €
Beurer HK72 Mobile Chargable Heating Belt Pad for Abdominal & Back Pain Relief

FB35 Foot Bubble Spa BEURER

50,00 €
Beurer Relaxing Aroma Therapy Foot Bath

FB21 Foot Bubble Spa BEURER

50,00 €
Beurer FB 21 Foot Spa

MP28 Caullus remover BEURER

25,00 €
Beurer callus remover MP 28

FS50 Facial Sauna BEURER

50,00 €
Sauna e fytyrës Beurer FS 50 Kujdesi intensiv i lëkurës dhe nebulizimi për një shkëlqim të shëndetshëm

FC65 Led Face Brush BEURER

50,00 €
Beurer FC 65 Pureo Deep Furçë për pastrimin e fytyrës Luftoni papastërtitë me dritën blu LED
Faqja 1 nga 7
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.