0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Bukuri / Kozmetikë

Rezultati 10 - 18 nga 57

MG 40 infrared body massager BEURER

25,00 €
Beurer MG 40 masazh me infra të kuqe Gëzoni një masazh thellë-penetruese

MG 150 neck massager BEURER

75,00 €
Masazher i qafës Beurer MG 150

FM200 Achillomed tendon massager BEURER

180,00 €
Beurer achilles tendon massager FM 200 Achillomed® Ndihmoni për tendin tuaj të Akilit

MG 300 shiatsu massage seat cover BEURER

255,00 €
MG 300 shiatsu massage seat cover BEURER Relaksimi i plotë dhe pushimi

Argan Bronz Oil SPF 6 200 ml

7,00 €
Vaj Argan, për shkak të përbërjes së saj, quhet eliksiri i bukurisë dhe i të rinjve.

Pasta Hoffman Baby 70g

1,20 €
PASTA HOFFMANN baby Mbron dhe riparon lëkuren e zonave më delikate.

Vazelinë e bardhë 40ml

0,70 €
Vazelinë e bardhë 170ml 1.2 euro Vazelinë e bardhë 80ml 0.8 euro Vazelinë e bardhë 40ml 0.7 euro

Faculeta për pastrimin e fytyrës 10 copë

0,80 €
Faculeta për pastrimin e fytyrës 10 copë

Krem për duar me qumësht dhie

2,50 €
Vivaco Vivapharm Krem për duar nga qumështi i dhisë, 100 ml
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.