0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Bukuri / Kozmetikë

Rezultati 46 - 54 nga 57

Natural Milk Cosmetic 30+ 50 ml

6,00 €
VIVAPHARM - Natural Milk Cosmetic 30+ 50 ml (Kremë hidratuese nga qumështi i dhis♪)

Active Cream Syn-Ake 2% 50 ml

8,00 €
Active Cream Syn-Ake 2% 50 ml Krem fytyre me helm gjarpëri mbron nga plakja e parakohshme, formimi i rrudhave imitues dhe skuqja e lëkurës.

Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

2,50 €
Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

Camphor Ointment 150ml

3,00 €
HERB EXTRACT - Camphor Ointment 150ml

Krem per trup me kajsi 200ml

4,00 €
Krem per trup me kajsi 200ml

Krem për duar me Collagen

5,00 €
Krem për duar me Collagen

Depigmaderm Cream 25ml

8,00 €
VIVAPHARM - Depigmaderm Cream 25ml Përdoret për shenjat e pigmentimit të lëkurës

Kremë me lavande 125ml

4,00 €
HERB EXTRACT - Kremë me lavande 125ml

Sapun antibakterial me aloe vera 500ml

4,50 €
ALOE VERA Sapun antibakterial
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.