0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Bukuri / Kozmetikë

Rezultati 37 - 45 nga 57

Shower gel milk proteine 400 ml

4,00 €
Shower gel milk proteine 400 ml VIVAPHARM Xhel dushi nga qumështi i dhisë

Argan Body Butter 200 ml

6,00 €
Argan Body Butter 200 ml

Argan Bronz Oil SPF 25 200 ml

8,00 €
Argan Bronz Oil SPF 25 200 ml

Ice Gel Menthol and Tea Tree oil 250ml

4,00 €
Ice Gel Menthol and Tea Tree oil 250ml nga VIVAPHARM

Balsam për buzë Tea tree oil 25 g

2,00 €
HERB EXTRACT - Balsam për buzë Tea tree oil 25 g Balsam anti inflamacion për buzë me Tea Tree Oil

Shampon Tea tree Oil 250 ml

5,00 €
HERB EXTRACT - Shampon Tea tree Oil 250 ml (Shampon kunder zbokthit)

Eukalyptus 100 ml

3,00 €
Eukalyptus 100 ml (Përdoret te reumatizmi, dhembja e këmbëve, te nyjet)

Propolis 100 ml

3,00 €
HERB EXTRACT Propolis 100ml Rigjeneron lekurën e thatë dhe të plasaritur

Aloe Vera Gel 75 ml

VIVAPHARM Xhel qetësues me Aloe Vera Përdoret pas djegieve, pas depilimit, në raste kur lëkura është e irrituar
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.