0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

100% Vaj argani organik (për fytyrën, trupin dhe flokët)

Vaj Argan është një nga vajrat më të rralla në botë. Për gratë marokene është për shkak të përbërjes së saj unike për shekuj një eliksir natyror të bukurisë dhe të rinjve. Prandaj është vaj argan i quajtur "maroken" ose "likuid" ari.
 
Ka një efekt pozitiv në lëkurën që është e kuqërremtë, e thatë dhe e prirur për plasaritje. Ka një efekt pozitiv në prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, parandalon formimin e shenjave të shtrirjes. Forcon thonjtë e brishtë dhe të butë. Ajo zbut lëkurën para dhe pas rruajtjes. Është i përshtatshëm për të përforcuar flokët e thatë dhe si një shtesë për banjë.

Ngadalëson plakjen e lëkurës dhe ul ndjeshëm rrudhat ekzistuese. I përshtatshëm për zonën delikate të syve, e cila nuk irriton ose nuk shkakton reaksione alergjike.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.