0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Shampon për flokë me vaj kanabisi 250ml

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

6,00 €
Prodhuesi: Vivaco
Shampon për flokë me vaj kanabisi 250ml

Një shampo delikate me vaj kanabisi për të gjitha llojet e flokëve. Produkti i bazuar në përbërësit natyral pastron dhe ushqen butësisht fijet e flokëve, përmirëson cilësinë e kokës, ndihmon në luftën kundër zbokthit. Vaj rigjeneron lëkurën e kokës dhe e ushqen atë dhe mbron kundër efekteve të dëmshme të faktorëve të mjedisit. Falë përdorimit dhe kujdesit të rregullt, mund të arrini efektin e rritjes së volumit të flokëve, të rifitoni një pamje të natyrshme, të shëndetshme dhe shkëlqim.
Përbërja: Aqua, Cetylpyridinium Chloride, Cetearyl Alkooli, Ceramide, Kanabis Sativa Seed Oil, Methylisothiasolinone, Methylchloroisothiazolinone, Acidum Ascorbicum, Benzil Alkooli, Pathenol

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.