Natural Milk Cosmetic 30+ 50 ml

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

6,00 €
Prodhuesi: Vivaco
VIVAPHARM - Natural Milk Cosmetic 30+ 50 ml
(Kremë hidratuese nga qumështi i dhis♪)

Qumështi i dhive përmban sasi të mëdha minerale, vitamina dhe acid folik.
Është ideale për rigjenerimin, zbutjen dhe elasticitetin e lëkurës, dhe ka një efekt shumë pozitiv në lëkurën problematike, ndihmon në korrigjimin e defekteve të vogla të lëkurës.

Krem freskues 24-orësh me proteina nga qumështi i dhisë siguron hidratim optimal dhe balancon pH-në e lëkurës.
Qetëson dhe freskon lëkurën e lodhur, shumë mirë absorbuar dhe nuk lë një ndjenjë të yndyrshme. Është i përshtatshëm për trajtimin e ingranazheve të ngarkesës së lëkurës së thatë të veçantë në mjediset urbane.

Përdorni: Zbatoni çdo mëngjes dhe mbrëmje në lëkurën e pastruar të fytyrës dhe qafës.


Përbërësit: Aqua, Cetearyl Isononanoate, Myristate Isopropyl, Glycerin, Panthenol, Ceteareth-20, Cetearyl Alkooli, Carbomer, Acrylates / C10-30 Acylate Acrylate Crosspolymer, Acid Tocopheryl, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Kazeinë, Natriumi Cocoyl Glutamate

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.