0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Kripë për zbutjen e shputave 420 g

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

4,00 €
Prodhuesi: Vivaco
PEDICURE HE - Kripë për zbutjen e shputave nga bima Harpagophytum (Devil's claw)
420 g

Formula unike e kripës me ekstraktin e bimës Harpagophytum,il ka efekte anti-inflamatore, efektivisht pastron, zbut dhe rigjeneron lëkurën e këmbëve të stresuara. Dush zbutës neutralizon ënjtjen, dhimbjen e këmbës dhe ndihmon kur vuan nga çrregullime të lëkurës të tilla si ekzema dhe kërpudhat. Kjo formulë e posaçme parandalon dhimbjet e këmbëve, të nyjeve dhe të muskujve pas rritjes së aktivitetit fizik dhe ndihmon nëse vuan nga çrregullime reumatike.

Aplikimi: Për lehtësimin e banjës së këmbëve shpërndani një kripë këmbësh në një lavaman të mbushur me ujë të nxehtë. Koha e rekomanduar e banjës është rreth 20 minuta. Harpagophytum - i quajtur edhe bimë grapple dhe më së shpeshti thoi i Djallit është një bimë vendas në stepat e Afrikës Sub-Sahariane. Ajo është e njohur për efektet e saj anti-inflamatore kur vuan nga artriti dhe reumatizmi.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.