Krem për fytyrë me vaj kanabisi

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

5,00 €
Prodhuesi: Vivaco
Krem për fytyrë me vaj kanabisi

Krem i lehtë 24-orësh me vajra të buta zbutëse, D-panthenol dhe vitaminë E për kujdesin dhe hidratimin e përditshëm të lëkurës. Thithet lehtë, nuk lë një ndjenjë të yndyrës. Ka një erë të këndshme.

Receta në bazë natyrale: Nuk përmban parabene ose silikone. Ka parfum anti-alergjik.

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.