0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Pomadë bimore me vaj livando që ka efekte antibakteriale dhe antiseptike të cilat përdoren për të mbështetur trajtimin e lëndimeve të lehta dhe skuqjen e lëkurës. Pluhur i lehtë livando mbështet relaksimin e trupit, ka efekt qetësues dhe rigjenerues jo vetëm në lëkurë por edhe në tërë organizmin. Pomada Lavender ka një efekt të dobishëm në sëmundjet e frymëmarrjes.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.