0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

HK72 mobile heating belt BEURER

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

65,00 €
Prodhuesi: Beurer
Beurer HK72 Mobile Chargable Heating Belt Pad for Abdominal & Back Pain Relief

Relax dhe qetësoni mendjen dhe trupin duke përdorur terapi të nxehtë të ngrohjes me Beurer HK72, një alternativë natyrale për të mbështetur ilaçet e dhimbjes. Sipërfaqja ekstra e butë e kombinuar me neoprene të shtrirë përshtatet në trupin tuaj. Gëzoni deri në 4 orë ngrohje të lëvizshme pa u lidhur me rrjetin - për fleksibilitet maksimal të lëvizjes. Bateria litium-jon me performancë të lartë me ngarkuesin e përfshirë tregon ecurinë e ngarkimit dhe cilësimet e temperaturës në një ekran LED. Koha e ngarkimit është përafërsisht. 2-3 orë.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.