0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

FS50 Facial Sauna BEURER

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

50,00 €
Prodhuesi: Beurer
Sauna e fytyrës Beurer FS 50
Kujdesi intensiv i lëkurës dhe nebulizimi për një shkëlqim të shëndetshëm

Saunë e fytyrës për një shkëlqim të shëndetshëm - sauna e fytyrës është ideale si për kujdesin kozmetik të fytyrës ashtu edhe për inhalimin me lidhjen e përshtatshme të avullit për frymëmarrjen e gojës dhe hundës.

 

 • Për kujdes intensiv të lëkurës dhe inhalim
 • Bashkangjitje e fytyrës me saunë për kujdesin kozmetik të fytyrës
 • Hap poret për pastrim më efektiv
 • Lagështon lëkurën
 • Shtojcën e avullit për gëlltitjen e gojës dhe hundës
 • Enë e aromës për aplikimin e aromës
 • Prodhimi i vazhdueshëm i avullit të rregullueshëm
 • Pan të avullimit të cilësisë së lartë alumini

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
 • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
 • Tel: +383 (0)38 247 717
 • Mob: +383 (0)44 184 254
 • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.