FC65 Led Face Brush BEURER

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

50,00 €
Prodhuesi: Beurer
Beurer FC 65 Pureo Deep Furçë për pastrimin e fytyrës
Luftoni papastërtitë me dritën blu LED

Pamje e përsosur falë dritës blu LED. Furça e fytyrës pastron butësisht dhe tërësisht për një fytyrë të butë dhe të ndritshme. Drita blu LED zvogëlon papastërtitë e lëkurës shpejtë.

2 nivele funksioni - vibruese dhe pulsuese

Dritë blu LED për të luftuar papastërtitë e lëkurës

Efektive në 24 orët e para

2 nivele funksioni - dridhje për spastrim jashtëzakonisht të butë dhe pulsim për pastrim të plotë për t'i dhënë lëkurës një ndjesi të butë 

Rezistent ndaj ujit (IPX7) - mund të përdoret në dush dhe banjë

3 cilësime shpejtësie

Treguesi i baterisë  - baterinë litium-jon

Përfshin shtojcën e butë furçash

Përfshin Timer me 1 minutë (3 x 20 sek.) Për aplikim të saktë të përshtatur në zonat e lëkurës

Me bateri

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.