FB35 Foot Bubble Spa BEURER

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

50,00 €
Prodhuesi: Beurer
Beurer Relaxing Aroma Therapy Foot Bath

Beurer FB35 footspa do të ndihmojë për t'u çlodhur dhe zvogëluar tensionin e muskujve në këtë zonë shpesh të mbingarkuar dhe të harruar të trupit tuaj. Shtoni esencat tuaja të aromave të banjës për të kaluarën në relaksim qetësues. FB35 do të ndihmojë me qarkullimin tuaj, ndërsa ju shijoni komoditetin e shtëpisë tuaj.

Uji i zbutur ngroh këmbët e ftohta ndërsa vibracionet i lehtësojnë muskujt, tendonat dhe ligamentet. Ndjeni ngrohtësinë e ujit, ndërsa flluskat  rifreskojnë dhe pastrojnë këmbët tuaja. FB35 spa këmbë masazh për është i përshtatshëm për njerëzit me probleme këmbë. Shtytësit e ujit me butësi, por me forcë masazhojnë këmbët, duke rritur qarkullimin dhe lehtësimin e tensionit.

Gjithashtu përmban aplikimin e fushës magnetike nëpërmjet 16 magnetëve për të ndihmuar në rritjen e furnizimit të energjisë në qelizat e lëkurës.

Për të përkëdhelur plotësisht dhe për të mbushur këmbët tuaja; 3 bashkangjitje të ndërrueshme të pedikyrve janë të përfshira me një kllapa të varur. Rollers lëvizshëm, masazh për masazh zonën refleks do të ndihmojë për të arritur ato dhimbje dhe dhimbje të përditshme. Gjithashtu përmban aplikimin e fushës magnetike nëpërmjet 16 magnetëve për të ndihmuar në rritjen e furnizimit të energjisë me qelizat e lëkurës.

Pikat qetësuese të dritës infra të kuqe shtojnë efektin qetësues. Këmbët e gomës në bazën e njësisë ndihmojnë për të parandaluar që njësia të rrëshqasë në dysheme. Mbrojtja e lëvizshme për spërkatjen mbron dyshemenë tuaj kundër derdhjes. Llamarina e kabllit siguron që Beurer FB35 është aq e lehtë për t'u larguar, sa është joshëse për t'u përdorur.

 

 

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.