Yndyrë e gjalpit për rrezitje me vaj bio të rrallë Argan dhe beta-carotene për tan të shpejtë, intensive dhe afatgjatë. Vajra qetësues dhe vitamina E mbrojnë lëkurën nga plakja dhe thatësia. Gjalpi është i qëndrueshëm ndaj ujit dhe i lehtë për tu përhapur. I përshtatshëm për fëmijët nga 3 vjeç e lart.

Aplikimi: Aplikoni në lëkurë që do të ekspozohet ndaj rrezeve të diellit para se të filloni të bëni dielli. Sigurohuni që të riaplikoni për të qëndruar i mbrojtur, veçanërisht kur jeni duke djersitur, notuar ose tharë veten me një peshqir.

Përmbajtja: Petrolatum, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Octisalate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Argania Spinosa Kernel Oil, Cocos Nucifera Oil, Phenoxyethanol, Acid Tocopheryl, Beta-carotene, Panthenol, Parfum

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.